Izvori Magije - TCG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen TCG igri - Izvori Magije.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Budućnost Izvora Magije

Go down 
+6
OmniMag
Red Fox VII
Zmajoubica
Sephiron
Dvocvet
Adama
10 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 4:11 am

Ma dok smo mi tu bice i izvora, jos kad bi se nasao neko ozbiljan sa parama, pa prepoznao dobru priliku i otkupio licencu za IM, eeeeeh! Smile
Назад на врх Go down
Dvocvet
Dark Priest
Dvocvet


Број порука : 4
Mana : 5
Učlanio se : 18.11.2009
Godina : 40
Локација : Ank morpork

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Nov 22, 2009 12:53 pm

Hahahha... Koju crnu licencu?! Kao sto je IM otkupio od mtg
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 3:30 am

I was thinking, and that's never a good sign.. =) ..however..

Ja bih mogao da potpomognem štamparijom, kao i ilustracijama. Što se njih tiče, takođe imamo mnoge umetnike u našem krugu.. Elendil, Zmajoubica, par mojih prijatelja, koji takođe uživaju u Izvorima, a fenomenalno crtaju, plus njihovi ortaci. .. .a što se tiče prodaje, to takođe možemo postupiti slično, reklamom i preko sajta.. Smile .. šta znamo, možda i upali..
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 7:56 am

Ja bih mogao da sedim sa strane i podje..., eee, dajem konstruktivne savete! Wink
Ozbiljno, mozda bi i mogli nesto da uradimo, u svakom slucaju, I'm there if you need me!
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 1:51 pm

Hm.. ti bi mogao da .. praviš koncept karata .. tj. ako sam dobro obavešten, kako si upoznat sa književnim delima, mogao bi pisati propratne tekstove, čime bi takođe osmislio i karte, šta i kako rade..

Mile i Ćira bi mogli da budu lektori karata, odnosno da vrše korekcije gde je to potrebno.

Naravno svako može dati ideju za kartu.
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 9:53 pm

Nadam se da to nece biti potrebno ali ako IM tim ne vidi buducnost Izvora nemam nista protiv da mi nastavimo tamo gde su oni stali. Naravno to ne bi bilo nista komercionalno vec cisto fanovski.Smile

P.S. Ne znam jeste li primetili ali sad kad su vratili sajt meni se jezik i prsti ne saplicu dok pisem?Wink
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 10:47 pm

Zmajoubica ::
Nadam se da to nece biti potrebno ali ako IM tim ne vidi buducnost Izvora nemam nista protiv da mi nastavimo tamo gde su oni stali. Naravno to ne bi bilo nista komercionalno vec cisto fanovski.Smile

..tako je. Potpuno se slažemo..
..međutim, ako bude bilo potrebe za novčanim troškovima, onda bismo mogli da rezimiramo tu opciju, ali otom-potom, kao što rekoh, ako za tim bude bilo potrebe..
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Red Fox VII
Initiate
Red Fox VII


Број порука : 44
Mana : 49
Učlanio se : 23.12.2009
Godina : 31
Локација : On my way to the death star...

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 10:34 pm

Nemorensis ::
Hm.. ti bi mogao da .. praviš koncept karata .. tj. ako sam dobro obavešten, kako si upoznat sa književnim delima, mogao bi pisati propratne tekstove, čime bi takođe osmislio i karte, šta i kako rade..

Mile i Ćira bi mogli da budu lektori karata, odnosno da vrše korekcije gde je to potrebno.

Naravno svako može dati ideju za kartu.

Ccc, a mene nish ne pitash...XD
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 12:00 am

pa cek.. do sad nisi bio radno-aktivan .. će nađemo i za tebe neki poslić, nemo' se brineš.. Wink
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Red Fox VII
Initiate
Red Fox VII


Број порука : 44
Mana : 49
Učlanio se : 23.12.2009
Godina : 31
Локација : On my way to the death star...

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 3:50 pm

Nemorensis ::
pa cek.. do sad nisi bio radno-aktivan .. će nađemo i za tebe neki poslić, nemo' se brineš.. Wink

Da vishe sam bio radio-aktivan...XD
Назад на врх Go down
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 11:28 pm

Jel postoji grupa na fejsbuku ili negde, ( da se procuje igra ) ? Very Happy
Назад на врх Go down
Elendil
Vilin-prijatelj
Elendil


Број порука : 31
Mana : 34
Učlanio se : 12.01.2010
Godina : 42
Локација : Belgrade

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeWed Jan 13, 2010 12:52 am

Da, postoji grupa na Fejsbuku.

Sto se buducnosti IM tice, ne sumnjam da ce 3. edicija izaci, samo je pitanje vremena i sredstava. To je jedino logicno, jer je, kao sto je Neimar napisao u "pismu Spartancima", ta edicija spremna vec neko vreme i oni nece uzalud protraciti minuli trud, svoje ulozeno vreme i energiju. Takodje, izlazak edicije bi trebalo da se poklopi sa izlaskom IM knjige o slovenskoj mitologiji. To sam saznao iz pouzdanih Izvora (pun intended, xexe), kao i to da ce knjiga biti opsirnija nego sto je prvobitno planirano.

Pravo pitanje je da li ce IM doziveti preporod, da li ce ovoga puta bolje i ozbiljnije pristupiti marketingu i sirenju distributerske mreze, sto bi donelo vise igraca i osiguralo opstanak igre...
Назад на врх Go down
Red Fox VII
Initiate
Red Fox VII


Број порука : 44
Mana : 49
Učlanio se : 23.12.2009
Godina : 31
Локација : On my way to the death star...

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:17 pm

Pa nadam se da hoce...
Назад на врх Go down
Atriann
Initiate
Atriann


Број порука : 13
Mana : 13
Učlanio se : 15.01.2010
Godina : 38
Локација : Ispod kamena, Koralovo

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 1:23 am

Kao prvo zelim da pozdravim sto se kafana zove Veseli Goblin(ko zna zna)...A drugo,sto me zaboraviste Wink...nudim svoje usluge svakome ko zeli da pomogne IM...
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 1:29 am

haha.. pu', kucni u drvo da ne čuje zlo.. nismo te zaboravili Atriane, kućo stara.. samo smo čekali tvoj proračunati dolazak.. Smile ..

P.S. Hvala za.. pohvalu.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
mACAk
Initiate
mACAk


Број порука : 11
Mana : 11
Učlanio se : 02.03.2010

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 3:41 pm

moram reci da sam vec pomalo skeptican da ce od toga ista biti ali se i dalje nadam da ce da izdaju 3 ediciju Razz
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 9:53 pm

Upravo kad sam krenuo da napišem autoru nove Srpske karticne igre predloge u vezi izdavanja iste stiže mi mail s porukom da je neko postovao na ovoj temi.

Neimar mi je posle Nove godine (putem maila) odgovorio da će IM biti ali verovatno ne skoro.
Ali zato ćemo uskoro dobiti novu kartičnu igru koja neće biti kopija neke druge igre. Više o tom narednih dana.
Назад на врх Go down
Red Fox VII
Initiate
Red Fox VII


Број порука : 44
Mana : 49
Učlanio se : 23.12.2009
Godina : 31
Локација : On my way to the death star...

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 1:25 am

Zmajoubica ::
Upravo kad sam krenuo da napišem autoru nove Srpske karticne igre predloge u vezi izdavanja iste stiže mi mail s porukom da je neko postovao na ovoj temi.

Neimar mi je posle Nove godine (putem maila) odgovorio da će IM biti ali verovatno ne skoro.
Ali zato ćemo uskoro dobiti novu kartičnu igru koja neće biti kopija neke druge igre. Više o tom narednih dana.

novu kartičnu igru <- ovaj deo me zanima....XD
Назад на врх Go down
mACAk
Initiate
mACAk


Број порука : 11
Mana : 11
Učlanio se : 02.03.2010

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 9:08 pm

mene i dalje zanima da li ce biti nesto od izvora i kada Smile
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 8:13 pm

Da li je jos neko primetio da se IM grupa na fejsu konstantno uvecava (mada, nezavidnom brzinom)? scratch
Назад на врх Go down
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 9:10 pm

Ja nisam primetio ali samo zato sto nemam tamo nalog.Smile
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 9:31 pm

da .. me 2 .. bojkotujem fejs, a swe više otkrivam razloge, zašto je to loša ideja.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Zmajoubica
The Dragonslayer



Број порука : 38
Mana : 49
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 101
Локација : Novi Sad

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 9:33 pm

Mislis losa ideja je sto ga bojkotujes ili sto nemas nalog tamo?

Ja sve cesce padam u iskusenje da ga otvorim.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 9:36 pm

pa.. i jedno i drugo.. Smile

..takođe sve češće padam u iskušenje, ali ipak ne verujem da ću pasti..

..po statistikama, fejs se polako guši, tj.. opada interesovanje za njega, mada ne verujem da će se ikada ugasiti..
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
Adama
Commander of battlestar Galactica
Adama


Број порука : 50
Mana : 57
Učlanio se : 19.11.2009
Godina : 44
Локација : CIC Battlestar Galactica

Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 10:37 pm

Fejs je dobra ideja, samo sto je, poput vecine dobrih ideja, dospela u pogresne ruke.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Budućnost Izvora Magije Empty
ПорукаНаслов: Re: Budućnost Izvora Magije   Budućnost Izvora Magije Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Budućnost Izvora Magije
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Izvori Magije @ OCTGN
» Koliko često igrate Izvore Magije?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Izvori Magije - TCG :: Razonoda :: Drumska kafana "Veseli Goblin"-
Скочи на: