Izvori Magije - TCG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvećen TCG igri - Izvori Magije.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Gde kupiti?

Go down 
3 posters
АуторПорука
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 11:44 am

Zanima me zna li neko da li po klubovima/prodavnicama drustvenih igara i slicnim objektima mogu da se pazare zetoni ili nesto slicno (npr. ono "zrnevlje" Laughing koje sam video da se koristi za brojace), po mogucstvu da postoji izbor u vise boja (bela, zuta, plava, crvena, crna)? I ako ima, kako se krecu cene?

Unapred zahvalan. Smile

Edit: pitanje se odnosi na Bg trziste.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 3:53 am

..hm.. probaj u Sigilu.. I would.. Wink

..iskreno, nikad nisam pitao, ili bio informisan, da li se ti tokeni uopste i prodaju, a ako ne, kako se onda dodjavola nabavljaju.. a često sam imao poriv zapravo..

might inquire soon, if you're interested.. trebalo bih uskoro da svratimo do Sigila, Elendil i ja, pa ti javljam.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:54 pm

Sigil, kazes? To je odmah kod Brankovog mosta, ako me mapa ne vara? Mislio sam da cu danas da odem i na tu promociju, ali cu ipak tek sutra do grada, pa cu svratiti da pogledam ima li sta od tih potrepstina.

U svakom slucaju, feedback nece da skodi, pogotovo o Ratnicima Svetlosti, da znam vredno li je pazara. Very Happy
Назад на врх Go down
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:34 pm

Bio danas do Sigila, vidim da Ratnika jos nema na lageru, a sto se tice "kamencica", imaju neka sitna pakovanja od po 200din. (300 u Dragonu), sto mi je malo preskupo s obzirom na to da mi je potrebna veca kolicina, a ni ne raspolazu dovoljnim brojem boja...

Ako neko zna za neku povoljniju varijantu neka javi. Neutral
Назад на врх Go down
OmniMag
Initiate
OmniMag


Број порука : 31
Mana : 35
Učlanio se : 12.01.2010
Локација : Dalaran

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 11:10 pm

Imas to u IKEA prodavnicama. Ne znam cene, jer ja to imam još odavno.
Назад на врх Go down
Sephiron
The Puppet Master
Sephiron


Број порука : 154
Mana : 220
Učlanio se : 22.07.2009
Godina : 34
Локација : Between Heaven & Hell

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 1:35 am

BRE..! Sad se setih.. probaj u Home Centru .. u Ušću.. čini mi se da imaš pozamašno pakovanje tih stvari.. možda nije baš identično, ali mislim da je dosta slično.. samo me ne pitaj za cenu, nisam siguran, i ne bih smeo da kažem da je jeftino, jer ipak je to Ušće, ali ko će ga znati.. Smile
Назад на врх Go down
https://izvorimagije.forumsc.net
evilgoldy
Initiate
evilgoldy


Број порука : 48
Mana : 58
Učlanio se : 28.01.2010

Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 1:26 pm

Primljeno k znanju. Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Gde kupiti? Empty
ПорукаНаслов: Re: Gde kupiti?   Gde kupiti? Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Gde kupiti?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Treća Edicija - Koji špil ćete kupiti ?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Izvori Magije - TCG :: Razonoda :: Drumska kafana "Veseli Goblin"-
Скочи на: